Najlepsze Sukienki Weselne do Tańca!

Panny młode mogą poświęcić wiele dni, aby w dzień ślubu dobrze wyglądać. Wszyscy słyszymy o sukienkach, w których nie można usiąść lub które potrzebują pomocy trzech koleżanek, aby skorzystać z toalety. Oczywiście chcesz wyglądać jak najlepiej w największym dniu swojego życia – dobrze to wiemy. Ale czy wybrałaś suknię ślubną, w której swobodnie pobawisz się na parkiecie?

Najnowsze trendy w sukniach ślubnych wskazują na bardziej osobisty styl i wygodę, a jednocześnie wyglądają niesamowicie oszałamiająco. Panny młode oczekują sukienek, które ich nie będą torturować i nadal sprawią, że będą wyglądać jak księżniczki. Natomiast eksperci i projektanci sukni ślubnych muszą spełnić to oczekiwanie. Suknie ślubne są zazwyczaj długie i dobrze dopasowane. Mają też wiele warstw i są często bardzo ciężkie. Niektóre bardziej nowoczesne style są również dość proste i spadają bezpośrednio na podłogę. Czy aby na pewno w takiej sukni ślubnej swobodnie zatańczysz?

Jedna sukienka? a może dwie?

Masz tutaj kilka opcji do wyboru: albo pozostaniesz w jednej sukience przez cały dzień i upewnisz się, że w tej kreacji możesz swobodnie zatańczyć lub możesz mieć drugą sukienkę, w którą przebierzesz się do tańca. Większość długich sukienek, szczególnie te z trenami, posiada odpowiedni krój i możliwość podpięcia trenu na czas tańca. To wszystko sprowadza się do jednego wniosku: Twoja sukienka do tańca musi dać Ci możliwość podniesienia swobodnie rąk, wykonania większych kroków oraz (o czym często zapominamy) zagwarantować swobodny oddech – czyli nie opinać przesadnie w okolicach pasa. Jeśli taniec w dniu ślubu jest dla Ciebie bardzo ważny i nadal zastanawiasz się nad sukienką to nie zapomnij powiedzieć o tym swojej projektantce, lub konsultantce w salonie ślubnym. Zadbają o to, abyś czuła się swobodnie i miała pełny zakres ruchów.

Oto kilka wspaniałych stylów sukni ślubnych, w których możesz swobodnie tańczyć:

Długość do kolan. Takie kreacje, czy sukienki dla druhen są piękne i klasyczne. Sukienka idealna do obrotów na parkiecie, poczujesz się swobodnie i wygodnie, a jednocześnie będziesz wyglądać kobieco i klasycznie. Dobry wybór.

Lekkie sukienki. To super decyzja, poszukaj sukienki z lekkiego materiału, aby uzyskać delikatniejszy, lżejszy i bardziej płynny efekt w trakcie weselnego tańca. W ten sposób możesz zdecydować się na długość do samej podłogi, ale nadal tańczyć w pełni swobodnie.

Asymetryczne sukienki. Te sukienki są dłuższe z tyłu niż z przodu. Długość może być naprawdę dowolna, ale pokazują nieco więcej nóg i dają dużo swobodniejszy ruch w tańcu.

Mini. Sukienki mini w stylu lat sześćdziesiątych są bardzo urocze i bardzo wygodne na całonocną imprezę. Uważaj jednak, aby nie wybrać za krótkiej wersji, ponieważ z jednej strony będzie to niestosowne, a z drugiej może to nie poprawić twoich umiejętności tanecznych, ale wywołać nowe problemy! Wybierz prostą spódnicę.

Rozcięte do uda. Jeśli uwielbiasz sukienki o pełnej długości, to dlaczego nie dodać do sukienki rozcięcia sięgającego do uda? Daje to znacznie więcej miejsca na nogi, a jednocześnie zachowuje elegancką długość. Całość wygląda szykownie i pewnie.

Garnitury ślubne. Kolejną elegancką alternatywą dla sukienki jest garnitur ślubny lub smoking – mniej popularny w Polsce, ale na zachodzie coraz częściej spotykany. Tak, mowa o garniturze dla kobiet! Spokojnie, dobry styl w żadnym wypadku nie jest zagrożony; garnitury ślubne są również kobiece. Nowoczesne kobiety chcą być piękne bez utraty wygody i dobrego smaku. Do takiego kobiecego garnituru można z powodzeniem dobrać masę atrakcyjnych dodatków, warto poznać ofertę sklepów internetowych, np takich jak JJ’s House.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *